Çözüm

Ortaklarımız

  • Autodesk silver acc tüm
  • HP Gold 2013
  • Adobe Certified Partner
  • idius

HP ProLiant ML Sunucular

HP ProLiant ML (genişlemeye uyumlu) sunucuları, işlerinizin sorunsuz ve güvenilir olarak yürütülmesini sağlayarak etkinlik elde etmenize ve verimliliği arttırmanıza yardım eder.

HP ProLiant ML 100 serisi sunucular

HP ProLiant ML 100 serisi sunucular, büyüyen işletmeler için masaüstü bilgisayar fiyatına, uygun maliyetli, gelecekte planlanan konsolidasyon veya geliştirme çalışmalarına uyumlu yapısıyla mükemmel giriş seviyesi sunuculardır. Gelişen iş ihtiyaçlarına göre büyümesi ve genişlemesi kolaydır. Uzaktan yönetilebilirliğiyle işletme maliyetlerinizi azaltırken gelişmiş bağlantı seçenekleriyle yüksek performans sunar. Uzun test süreçlerinden geçirilmiş olan ML100 serisi sunucular kanıtlanmış HP güvenilirliği ve desteğiyle sunulur.

HP ProLiant ML 300 serisi sunucular

HP ProLiant ML 300 serisi sunucular, küçük ve orta ölçekli büyüyen işletmeler için ileriye dönük genişleyebilirlik seçenekleri ile BT bütçelerinin verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Esnek tasarımı, işiniz için ikinci bir işlemci, ek sabit disk alanı, daha fazla bellek ve daha fazla depolama eklemeye izin vererek düşük maliyetli genişleme yetenekleri sağlar. Aynı zamanda her zaman ve her yerden işletmelerin uzak ofislerdeki veya yerel ofislerdeki sunucularını yönetmesi için son HP yenilikleri bünyesinde birleştirir.

Daha fazla bilgi ve konfigurasyon için iletişime geçiniz.