Çözüm

Ortaklarımız

  • Autodesk silver acc tüm
  • HP Gold 2013
  • Adobe Certified Partner
  • idius

HP ProLiant MicroServer

2010 yılında kullanıma sunulan ultra kompakt sunucu çözümü HP ProLiant MicroServer, karmaşıklığı artırmadan ve ek maliyet yükü getirmeden, KOB'İerin iş süreçlerini ve iş geliştirme faaliyetlerini yönetmesini sağlıyor.

Birçok markanın giriş düzeyi sucularının yarı büyüklüğünde olan ve çok sessiz bir şekilde çalışan yeni HP ProLiant MicroServer , kurumsal bir sunucu ile eş düzeyde güvenilirlik, performans ve güvenlik sunuyor. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal ilk sunucu çözümü HP ProLiant MicroServer Gen8 bu pratik özellikleriyle yerde veya masaüstünde rahatlıkla kullanılabiliyor ve merkezi bilgilendirme ile veri paylaşımı sağlayarak işbirliğini güçlendiriyor. HP'nin benzersiz inovasyonları KOBİ'lerin BT sistemlerine harcadığı zamanı azaltarak iş geliştirme faaliyetlerine odaklanmalarını sağlıyor.

10 kişiden daha az çalışanı olan kurumlar için tasarlanan HP MicroServer Gen8 kritik bilgileri tek bir merkezi sunucu üzerinden güvenli olarak paylaşıyor. Sunucuda depolanan veri ve uygulamalara, Microsoft® Windows® Server 2012 Essentials çalıştıran herhangi bir internet bağlantılı cihazla uzaktan erişim sağlanabiliyor. Bu da işletmelerde üretkenliği ve işbirliğini artırıyor.

HP MicroServer Gen8, HP ProLiant Gen8 sunucu inovasyonlarından ve HP ProActive Insight mimarisinden yararlanıyor. Bu özellikler KOBİrsquo;lere aşağıdaki yararları sağlıyor.

  • Kullanışlı yönetim seçenekleri için sunuculara yazılımlar ve ön yüklemeli araçlarla entegre edilen HP iLO Yönetim Motoru (iLO4) ve HP Akıllı Kaynak Atama ile basitleştirilmiş sistem kurulumu, yapılandırması ve bakım kolaylığı.
  • HP Integrated Lights-Out (iLO) Essentials sürümü ile sunucuyu her an, her yerden uzaktan yöneterek üretkenliği artırma ve işletim maliyetlerini azaltma
  • Sunucunun sağlık durumu otomatik olarak ölçen HP Active Health ile sistem performansını otomatik olarak izleme. HP Akıllı Güncelleme ile sunucunun her zaman minimum enerji tüketimiyle çalışmasını sağlayarak, uygulamaların güncellenmesini hızlandırma ve sunucu performansı ile iş sürekliliğini artırma.
  • Cihazlar arasındaki bağlantı performansını otomatik olarak tarayan, izleyen ve hızlandıran opsiyonel, istiflenebilir HP PS1810-8G yönetilebilen ağ anahtarı ile entegre bir bütünleşik sunucu ve ağ altyapısı çözümünden yararlanma.

Daha fazla bilgi ve konfigurasyon için iletişime geçiniz.