Çözüm

Ortaklarımız

  • Autodesk silver acc tüm
  • HP Gold 2013
  • Adobe Certified Partner
  • idius

Taşınabilir İş İstasyonları

Yaratıcılık sınır tanımaz. En iyi çalışmanızı ofiste veya seyahatte sergileyin. Yeni HP ZBook iş istasyonu ailesiyle, HP'nin en güçlü işlemci ve grafikleri, iş akışınızda tutarlı renkler, kolay ölçeklenebilirlik ve ekibinizin yaratıcılığı yakalayacak bir hızda çalışmak ve işbirliği yapmak için ihtiyaç duyduğu üstün bağlantı hızı gibi avantajlardan yararlanın.

HP ZBook 14 Taşınabilir iş istasyonu

Dünyanın ilk iş istasyonu Ultrabook bilgisayarından beklediğiniz her şey. HPrsquo;nin en hafif mobil iş istasyonu: Yeni HP ZBook 14 profesyonel ve etkileyici 3B grafikler sunuyor. Bu inanılmaz ince, isteğe göre uyarlanabilir iş istasyonu, seyahat halinde taşıyabileceğiniz kadar hafif, iş gününüzün tamamında yanınızda olacak kadar güçlü ve güvenilirdir.

Çalışırken ince ayrıntıları görün. AMD FireProtrade; grafik işlemci, ISV sertifikasına ve Eyefinity teknolojisine sahiptir ve tek grafik kartıyla birden fazla görüntü yapılandırması kullanmanıza olanak verir.

Teknik bilgi için tıklayınız.


HP ZBook 15 Taşınabilir iş istasyonu

Sizi sahada üretken kılan, şık görünümlü bir HP ZBook 15 mobil iş istasyonuyla, yaratıcılığınızı serbest bırakın ve masaüstünüzden kurtulun. Güçlü işlemci ve grafikler, iş akışınızda tutarlı renkler, kolay ölçeklenebilirlik ve ekibinizin yaratıcılığı yakalayacak bir hızda çalışmak ve işbirliği yapmak için ihtiyaç duyduğu üstün bağlantı hızı gibi avantajlardan yararlanın.

Teknik bilgi için tıklayınız.


HP ZBook 17 Taşınabilir iş istasyonu

Çalışmanızı, yeni HP ZBook 17'nin dayanıklı kasasında barındırılan 43,9 cm'lik (17,3 inç) büyük bir diyagonal ekranda gururla görüntüleyin. Yenilikçi yeni tasarı profesyonel bir görünüm sergiler ve işiniz nereye gitmenizi gerektirirse gerektirsin, size kolayca eşlik eder.

Teknik bilgi için tıklayınız.