Çözüm

Ortaklarımız

  • Autodesk silver acc tüm
  • HP Gold 2013
  • Adobe Certified Partner
  • idius

HP Z Serisi Monitör Ailesi

Mükemmel görüntü doğruluğu, olağanüstü ayarlanabilirlik ve ticari ortamlar için en iyi duruma getirilmiş kritik görev güvenilirliği elde edin. IPS Gen 2 panelleriyle tasarlanan HP Z serisi IPS Ekran ailesi, ilk nesil IPS teknolojisinden daha fazla güç tasarrufu sağlar ve ekstra geniş görüntüleme açısı sayesinde birlikte çalışmayı kolaylaştırır.

Her açıdan aynı mükemmellikte görüntü sağlayan ekstra geniş görüntüleme açıları ile ekip değerlendirme ve ortak karar alma sürelerini hızlandırın.

Tümleşik Black Stretch teknolojisi ile ekranınızdaki görüntülerin koyu bölgelerini düzelterek en küçük ayrıntıları bile daha net görüntüleyin.

Çevreye duyarlı ve ergonomik sehpa tasarımının önde gelen yeni ürünleri için geçerli TCO Certified Edge tanımına uygun HP 4 yönde ayarlanabilir sehpa ile en rahat konumunuza ulaşın.

ENERGY STAR® onayına sahip, IPS Gen 2 teknolojisinden daha ileri, akıllı ve enerji tasarrufu sağlayan bir tasarım ile güç tüketimini azaltarak maliyetlerinizin düşmesine yardımcı olun. Ayrıca HP Z serisi IPS Ekran ailesinde, cıva içermeyen ekran arkadan aydınlatmaları, düşük halojen tasarımı ve arsenik içermeyen ekran camı kullanılmıştır.

Çalışma alanınızı yeniden boyutlandırılabilir ekran bölümleri ile özelleştirin. HP Display Assistant yazılımı ile ekranın ayrı bölgelerinde yer alan belgelerde, tablolarda ve e-postalarda aynı anda çalışın.

Genişletilmiş araç çubuğu ile açık uygulamaları bağlı olan tüm ekranlarda görüntüleyin. Onay olmadan bilgisayarla bağlantısı kesildiğinde monitörü devre dışı bırakan, kullanıcı tarafından belirlenen bir PIN ile hırsızlığı önleyin.

Standart, üç yıllık sınırlı garanti ile desteklenen BT yatırımlarınız konusunda içiniz rahat olsun. İsteğe bağlı HP Care Pack Hizmetleri arasından seçim yaparak koruma sisteminizi 5 yıla kadar uzatın.

Hp Performans Serisi Monitörler