Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Yazılım Geliştirme Ürünleri

Visual Studio 2013

Güçlü, yüksek performanslı uygulamalar geliştirmek için kullanabileceğiniz ürünler, araçlar ve teknolojiler ailesi olan Visual Studio 2013'e hoş geldiniz. Visual Studio, güçlü ve yüksek performanslı uygulamalar geliştirmek için kullanılan, bileşen bazlı yazılım geliştirme araçları ve diğer teknolojilerden oluşan bir pakettir. Ayrıca, Visual Studio Online veya Team Foundation Server kullanılarak ekip tabanlı tasarım, geliştirme ve dağıtım için optimize edilmiştir.

Visual Studio masaüstünü, web'i, cihazları ve bulutu hedefleyen uygulamalar geliştirmeye yönelik araç ve hizmetlerden oluşan kapsamlı bir koleksiyonudur. İster ilk Windows Mağazası uygulamanızı isterseniz en son tarayıcıları destekleyecek bir web sitesi oluşturuyor olun, Visual Studio'nun .NET dilleri, HTML/JavaScript, ve C için son teknoloji ürünü geliştirme ortamıyla varolan becerilerinizden yararlanabilirsiniz. Visual Studio, birden çok platformda çalışan takımlar için Eclipse ve Xcode gibi diğer geliştirme araçlarıyla bağlantıyı rahatça kabul eden esnek bir işbirliği ortamı sağlar.

Visual Studio, şirket içinde veya bulutta çalıştırmak üzere uygulama oluşturma esnekliği sunar. Uygulamaları ve becerileri kolayca Windows Azure'a geçirin veya müşterilerinizin gereksinimlerine göre her iki dünyanın da en iyi özelliklerinden yararlanan karma uygulamalar oluşturun. Visual Studiorsquo;nun HTML5, CSS3, JavaScript ve jQuery için de tam destek içeren tümleşik web araçları, geleneksel, modern ve mobil tarayıcılara uyarlanabilen modern, etkileşimli web uygulamaları oluşturmaya olanak tanır.

Takımınız çeşitli platformlar için yazılımlar geliştiriyor ve Eclipse ve Xcode gibi çeşitli geliştirici araçları kullanıyorsa, tüm geliştirici takımı Visual Studio Online veya Team Foundation Server'daki Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi ile tek, birleştirilmiş ve esnek işbirliği ortamından yararlanabilir. Hem HTML5 hem de yerel platformlar arası uygulamalarınız hizmetlerin veya Windows Azure'da barındırılan sanal makinelerin tek bir arka ucundan yararlanabilir.
MSDN ile Visual Studio, telefon, masaüstü, tablet, sunucu ve bulut gibi tüm Microsoft platformlarında kolayca uygulama sağlamaya yönelik en kapsamlı çözümü sunar. Birlikte sağlanan MSDN aboneliğiyle, binlerce Microsoft ürününe ve ek hizmetlere erişim kazanır, uygulamalarınızı çeşitli platformlarda tasarlamak, geliştirmek ve test etmek için gereken her şeye sahip olursunuz.

ÜRÜNLERLE İLGİLİ KARŞILAŞTIRMALI TABLO

Detaylı bilgi için iletişime geçiniz