Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Genel Bilgiler

SOREXkey

Elektronik Kapı Sistemleri

SOREX wirelessKey

Evinizde veya işyerinizde.

Cep telefonunuz dünyanın en güvenilir ve rahat anahtarı!

Neden garaj girişlerinin 90% i uzaktan kumanda ile ev kapılarının yaklaşık 80% i anahtar ile açılırhellip;?

Özellikle güvenlik yönü son derece gelişmiş olan giriş kontrol teknolojilerinin bu sorunu tek bir anahtar sistemi kullanarak çözebileceği günümüzde....

SOREX Wireless bu konuda dünya çapında patente sahip olan ve bluetooth özelliğine sahip cep telefonlarının Anahtar olarak kullanılmasını sağlayan bir teknoloji geliştirdi. Güvenlik konusunda rakipsiz olması çözümün en güçlü yönlerinden bir tanesi.

SOREX wirelessKey en yüksek düzeyde konfor sağlamaktadır:

Yüksek güvenlik içeren Giriş Kontrol Sistemi size tüm kapıların tam otomatik olarak açılmasını sağlar. Bunun için gereken anahtar sadece bluetooth özellikli cep telefonunuzdur.

Telefonunuzu cebinizden çikarmanıza gerek olmadan kapılarınızı açabilirsiniz.

Bu işlemi gerçeklestirmek için cep telefonunuzda herhangi bir değişiklik gerekmemektedir. bluetooth özelliğine sahip her cep telefonu - dünyada şu anda iki milyar adet bulunmaktadır - ambalajından çıktıktan sonra elektronik ahantar olarak kullanılabilir.

Birkaç santimetreden metreler seviyesinde isteğe göre kurgulanabilen mesafe ayarı. Kapıların yaklaşma anında veya kod girilerek açılması tamamen müşterinin talebi doğrultusunda gerçekleşir