Çözüm

Ortaklarımız

 • Adobe Certified Partner

Server Ürünleri

SQL Server 2014, tüm büyük iş yüklerinde veritabanına yerleşik bellek içi performans, tanıdık çözümleme araçlarıyla verilerden daha hızlı öngörü edinme imkanı ve kurumsal kullanıma hazır Büyük Veri çözümleri sunar. Ortak mimari ve araçlar, Hibrit BT altyapılarını ve yeni bulut olanaklarını mümkün kılar.

Avantajlar

İş kritik performans: SQL Server 2014, OLTP ve veri depolama için merkezi veritabanında yerleşik olan bellek içi özellikler sunuyor. 5 yıl arka arkaya en güvenilir veritabanı seçilen SQL Server ile içiniz de rahat olur. (Ulusal Standartlar Enstitüsü ve Teknoloji Kapsamlı Güvenlik Açığı Veritabanı 17.04.2013, IDC 2013 Pazar payı)

Her tür veride öngörülere daha hızlı erişim:Dahili ve harici verilerde arama yapma, bunlara erişme ve şekil verme hızınızı artıran ve yapılandırılmış verilerle yapılandırılmamış verileri birleştiren dört dörtlük bir İş Zekası çözümüyle güçlü öngörüler yakalayın. Ayrıca Office ve Office 365'teki Excel ile çözümleme ve anlamlandırma hızınızı artırın.

Hibrit bulut platformu:SQL Server 2014, Microsoft Azure ile yeni felaket kurtarma ve yedekleme çözümleri sunmakla kalmıyor, şirket içi SQL Server veritabanlarının buluta kolayca taşınmasına yardımcı oluyor. Sahip olduğu yeni araçlarla müşterilerin mevcut becerilerini kullanmalarına ve Microsoft'un küresel veri merkezlerinin sunduğu avantajlardan yararlanmalarına olanak sağlıyor.

Özellikler

 • Bellek içi performans
 • Kanıtlanmış, öngörülebilir performans
 • Yüksek süreklilik ve felaket kurtarma
 • Bilişim, ağ ve depolamada kurumsal ölçeklendirme olanağı
 • Güvenlik ve uyumluluk
 • Şirketten buluta tutarlı veri platformu
 • Kurumsal iş zekası
 • Alışık olduğunuz Excel ve Office 365 araçlarıyla daha hızlı öngörüler edinme ve mobil cihazlardan erişim imkanı.
 • Ölçeklendirilebilir veri ambarı
 • Veri kalitesi ve entegrasyon hizmetleri
 • Kolay kullanılabilen yönetim araçları
 • Güçlü geliştirme araçları

SQL Server 2014 Sürümleri

Enterprise:SQL Server 2014 Enterprise, yüksek veritabanı ve iş zekası gereksinimlerini karşılayacak kapsamlı üst düzey veri merkezi özellikleri sunar. Enterprise sürümü, işletmeniz açısından önemli iş yükleri için en üst düzey hizmet ve performansı sunar.

Business Intelligence:SQL Server 2014 Business Intelligence, kurumların güvenli, ölçeklendirilebilir ve yönetilebilir BI çözümleri oluşturup kullanmasına olanak sağlayan kapsamlı bir platform sunar.

Developer:SQL Server 2014 Developer, geliştiricilerin SQL Server yazılımlarını temel alan uygulamaları hesaplı bir biçimde test etmesine ve tanıtmasına olanak sağlayan tam özellikli bir SQL Server sürümüdür.

Web:SQL Server 2014 Web, herkesin erişimine açık web siteleri için güvenli, hesaplı ve yüksek ölçeklendirilebilirliğe sahip bir veri platformu sunar. Web sürümü, yalnızca üçüncü taraf yazılım hizmeti sağlayıcıları tarafından kullanılabilir.

Express:SQL Server 2014 Express, masaüstü ve küçük sunucularda veri odaklı uygulamaları öğrenmek ve oluşturmak için ideal olan giriş düzeyi, ücretsiz bir sürümdür. İlk kez SQL Server 2014'de: SQL Server Express LocalDB.Windows Server 2012 R2 ile en önemli iş yüklerinizi sağlam kurtarma seçenekleriyle çalıştırmak için ölçeklendirme yapabilirsiniz. Geniş bir dizi hesaplı, yüksek performanslı depolama seçenekleri ve çok kiracılı BT hizmetlerinin basitleştirilmiş bir şekilde sağlanması sayesinde kısa sürede paranızın karşılığını alacaksınız. Hem kurum içinde hem de bulut üzerinde uygulama oluşturabilir, dağıtabilir, çalıştırabilir ve izleyebilirsiniz. Kullanıcılara, seçtikleri cihazlarda kurumsal kaynaklara erişme imkanı sunun.

Avantajlar

Kurumsal Düzey:Performans ve ölçeklendirme kapasitesini geliştirerek en büyük iş yüklerinizi daha verimli çalıştırırken aynı zamanda güç kesintilerine karşı sağlam kurtarma seçeneklerini mümkün kılın.

Basit ve hesaplı:Düşük bir masrafla sahip olabileceğiniz, endüstri standartlarındaki donanımlarla Çok kiracılı kullanıma imkan sağlayan depolama ve ağ olanağı sunun.

Uygulama odaklı: Açık çerçeveler için gelişmiş destek sayesinde, kurum içi ortamlar, genel bulutlar ve hizmet sağlayıcılarının bulutları arasında uygulama taşıma imkanından yararlanarak sahip olacağınız daha yüksek esneklikle uygulama ve web siteleri oluşturabilir, dağıtabilir ve ölçeklendirebilirsiniz.

Kullanıcı odaklı : Bir sanal masaüstü altyapısı kurun ve çok çeşitli depolama seçenekleri ile VHD yinelenenleri kaldırma özelliğini kullanarak depolama masraflarını önemli ölçüde azaltın.

Özellikler

 • Sunucu sanallaştırma
 • Depolama
 • Sunucu Yönetimi ve otomasyon
 • Web ve uygulama platformu
 • Erişim ve bilgi koruma
 • Sanal masaüstü altyapısı

Lisanslama çeşitleri

Datacenter Sürümü:yüksek oranda sanallaştırılmış ozel bulut ortamları için uygundur.

Standart Sürüm:Sanallaştırılmamış veya yeterli ölçüde sanallaştırılmamış ortamlar için uygundur

Esssential Sürüm: 25 kullanıcıya kadar en az iki işlemcili server kullanan küçük işletmeler için uygundur.

Temel Sürümü:15 kullanıcıya kadar tek işlemcili server kullanan küçük işletmeler için uygundur.