Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Genel Tasarım

Genel Tasarım ürünleri, gerek mimari gerekse endüstriyel her türlü projenin 2B ve 3B'lu tasarımını yapmanıza olanak saglayan ürünlerdir. bu ürün grubuyla tasarımlarını kolayca yaparken iş akışınızın sürekliliğini sağlayın.

AutoCAD

Tasarım ve Dokümantasyon Dünyanın lider 2B ve 3B tasarım programlarından AutoCAD ® yazılımının sunduğu güçlü ve esnek özelliklerle çevrenizdeki dünyayı tasarlayın ve şekillendirin. Hayal edilebilen hemen her şekli yaratabilen güçlü 3B araçlarla donatılmış olan AutoCAD, tasarım fikirlerinizi sezgisel olarak denemenize yardımcı olur.

AutoCAD LT

Uygun maliyetli tasarım ve çizim araçları Autodesk ® AutoCAD LT ® çizim yazılımının birleşik tasarım araçları ile hassas 2B tasarım alternatifleri gerçekleştirin ve de kolaylıkla düzenleyebileceğiniz, farklı bir amaç için kullanabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz hassas çizimler üretin.

AutoCAD Inventor LT Suite

AutoCAD ® Inventor LT trade; Suite, hem Autodesk ® Inventor LT trade; hem de AutoCAD LT ® yazılımını içerir. Böylece mekanik tasarım profesyonellerinin daha pratik ve uygun bir şekilde 3B avantajlarını tasarımlarına eklemelerine yardımcı olur.

AutoCAD Raster Design

AutoCAD Raster Design, kağıttan taranmış çizim ve haritalar, hava fotoğrafları, uydu görüntüleri gibi raster verilerin, mühendislik, mimarlık, haritacılık, planlama, GIS, vb. Projelerde kullanılabilmesini sağlayan bir yazılımdır.

Autodesk SketchBook Designer

Autodesk ® SketchBook ® Designer yazılımı ile konsept tasarımları keşfedin ve yüksek kalite çizimler üretin. Tüm sektörlerden profesyonel tasarımcılar ve sanatçılar, tasarım illüstrasyonları ve görsel iletişim materyalleri yaratmak için bu eşsiz karma boyama ve vektör iş akışından faydalanabilir.

Autodesk Showcase

Autodesk® Showcase® 2013 yazılımı; mimarlar, tasarımcılar, mühendisler ve de pazarlama profesyonelleri için kullanımı kolay sunum ve tasarım keşif araçları sunar. Showcase ile kullanıcılar, hızla 3B CAD modellerini interaktif gezinimlere ve sunumlara dönüştürerek tasarımın estetik ve işlevsel özelliklerini gerçek zamanlı olarak daha kolay değerlendirebilir.

Daha detaylı bilgi için arayınız