Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Yapı Tasarımı

Yapı tasarımı ürünleri daha çok mimarların, mühendisliklerin ve müteahhitlerin iş akışlarını kolaylaştırmak ve onlara daha güvenilir datalar sunmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu konuyla ilgili ürünler aşağıda sıralanmıştır.

Autodesk Revit Architecture

Ödün Vermeden Tasarlayın Autodesk ® Revit ® Architecture yazılımının sunduğu yeni modelleme, işbirliği, performans ve sürdürülebilirlik araçları ve geliştirmeleri sayesinde BIMrsquo;in avantajlarından daha fazla yararlanabilirsiniz. Yapı modelleme ve nokta bulutu araçları ile inşaat süreçlerine yardımcı olabilir, yenileme ve tadilat projelerini hızlandırabilirsiniz.

Autodesk Revit MEP

Tasarım, Analiz, Optimizasyon BIM için Autodesk ® Revit ® MEP yazılımı daha etkin yapı sistemleri tasarlamak, analiz etmek, doküman üretmek ve teslim etmek için güçlü özellikler barındırıyor. Autodesk® Revit® Point Cloud araçlarını kullanarak mevcut bina koşulları doğrudan Yapı Bilgi Sistemi (BIM) sürecine dacirc;hil edebilirsiniz.

Autodesk Revit Structure

Etkinliği, doğruluğu ve koordinasyonu artırın İnşaat mühendisliği şirketleri için çözümler sunan Autodesk, Revit Structure Yapı Bilgi Sistemi (BIM) yazılımında tasarım, mühendislik ve analiz çalışmalarınız için kullanabileceğiniz amaca uygun araçlar mevcuttur. Yapısal analitik model geliştirmeleri ve yapısal donatı takviye çalışmaları için daha fazla destek dacirc;hil olmak üzere yeni ve güncellenmiş araçlardan yararlanabilirsiniz.

AutoCAD Architecture

Mimarlar İçin Tasarlanmıştır AutoCAD Architecture yazılımı, mimari çizim ve dokümantasyon araçlarının yenilenmesi, nokta bulutu desteği, web ve mobile işbirliği araçları ile mimarların üretkenliğini artırır.

AutoCAD MEP

Bina Sistemlerini Alışık Olduğunuz Ortamda Yaratın AutoCAD MEP yazılımı, yeni 3B modelleme araçları, içerik arama özellikleri, geliştirilmiş dokümantasyon araçları, daha fazla işbirliğiyöntemleri ile çizimden dokümantasyona üretkenliğinizi artırır.

AutoCAD Structural Detailing

Detaylardaki Başarı 3B donatılar için yeni ve geliştirilmiş araçlar, solid nesne desteği ve imalat çizimleri yaratma gelişmeleri ile AutoCAD Structural Detailing 2012 yazılımı, inşaat profesyonellerinin üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olur.

Autodesk 3ds Max Design

Autodesk ® 3ds Max ® Design görselleştirme yazılımı; mimarlara, tasarımcılara, inşaat mühendislerine ve görselleştirme uzmanlarına sinema kalitesinde görseller ve filmler yaratmak için 3B modelleme, kaplama, canlandırma ve birleştirme araçları sunar.

Autodesk Navisworks

Gelişmiş Planlama, Kontrol, Metraj ve Koordinasyon Autodesk Navisworks Manage tasarımı ve inşa edilebilirliğini analiz etmenize, simülasyonunu yapmanıza ve ilgili taraflara anlatmanıza yardımcı olan kapsamlı bir proje inceleme yazılımıdır.

Autodesk Ecotect Analysis

Autodesk Ecotect Analysis yeşil bina yazılımı kavramsal tasarımdan detaylı projelendirmelere kadar her tür sürdürülebilir yapı için kapsamlı analiz araçları sağlar.

Autodesk Green Building Studio

Tüm Bina Enerji, Su ve Karbon Analizleri Autodesk aboneliği alan kullanıcılar, web tabanlı Autodesk Green Building Studio servisine erişim sağlayarak, tüm bina enerji, su ve karbon emisyonu analizi yapabilirler.

Daha detaylı bilgi için arayınız