Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

İnşaat ve Arazi Uygulamaları

Autodesk'in İnşaat ve Arazi uygulamalarıyla, dinamik model tabanlı yapısı sayesinde altyapı projelerinin üretimine getirdiği hız ve hassasiyet, proje takımının bir arada çalışmasını sağlayan teknolojisi ve bu teknolojiyle üretilmiş projelerle işinizi kolaylaştırır.

Arazi Geliştirme, Ulaşım, Çevre ve Enerji konularında sunduğu çözümlerle de altyapı çalışmalarınızı daha gerçekçi ve daha kolay yapmanıza yardım eder.

AutoCAD Civil 3D

AutoCAD Civil 3D ; güçlü işlevler içeren arazi ve inşaat mühendisliği tasarım yazılımıdır. AutoCAD Civil 3D bu konuda üretilmiş yazılımlardan en büyük farkı; nesneler arasında akıllı ilişkiler yaratmasıdır, tasarımda herhangi bir değişiklik olduğu anda nesneler de dinamik olarak güncellenir, tüm Civil 3D nesneleri birbirleri ile bağlantılıdır

Autodesk Infraworks

Autodesk Infraworks ve Infraworks 360 Nedir? Autodesk ® InfraWorks 2014 yazılımı masaüstü, web ve mobil için devrim yaratacak 3B modelleme ve görselleştirme teknolojisi sunar. nşaat mühendisleri ve plancılar, büyük ölçekli altyapı modellerini yöneterek ve tasarım süreçlerinin hızlanmasına yardım ederek büyük ve küçük projelerin teslim edilmesini sağlayabilir.

Daha detaylı bilgi için arayınız