Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Medya ve Eğlence

3D modelleme programı; oyun, film ve hareketli grafik sanatçılarına yönelik kapsamlı bir modelleme, animasyon, görüntüleme ve birleştirme çözümleri sunar. 3ds Max karmaşık ve yüksek çözünürlükteki varlıklar üzerinde çalışan sanatçıların genel performansını artırmaya yardımcı olan verimli yeni araçları, hızlandırılmış performansı ve geliştirilmiş iş akışları sunar

Autodesk Mudbox

Autodesk ® Mudbox sayısal şekillendirme ve boyama yazılımı, sanatçıların taranmış, içe aktarılmış veya şekillendirilmiş verilerden animasyona hazır topolojiyle prodüksiyon kalitesinde mesh nesneler oluşturmasına olanak tanıyan teknolojiyi sunar. Otomatik ve manuel seçenekleriyle sanatçılar bir düğmeyi tıklayarak mesh nesnelere yeniden topoloji uygulamayı veya kullanıcı tarafından yönlendirilen çözümle final nesnenin çeşitli özelliklerini hassas bir şekilde kontrol etmeyi tercih edebilirler

Autodesk MotionBuilder

Gerçek Zaman Özgürlüğü Autodesk ® MotionBuilder yazılımı, hareket yakalama ve diğer karakter animasyonu verilerini ön görselleştirme, sanal sinematografi, sinema filmi prodüksiyonu ve oyun geliştirmede kullanmak üzere daha verimli şekilde görüntü işleme işlerinde stüdyolara yardımcı olan sanatçılar, geliştiriciler, yönetmenler ve sinematograflar için yeni araçlar sunar.

Autodesk Maya

Nefes Kesici 3B İçerik Yaratın Autodesk ® Maya 3B canlandırma yazılımı, yeni nesil görüntü teknolojisi, hızlandırılmış modelleme iş akışları, karmaşık verilerin işlenmesi için güçlü yeni sistemler ve esin verici yeni yaratıcı araç setleri sunar. Genişletilmiş, entegre edilmiş modelleme araç seti, kolayca kullanılabilen Grease Pencil ve yenilikçi Boya Efektleri özellikleriyle Maya 2014 hem üretkenliği arttırmaya, hem de yaratıcılığı zenginleştirmeye yardımcı olur.

Autodesk 3ds Max

Autodesk ® 3ds Max yazılımı, hareketli grafikleri, görsel efektler, tasarım görselleştirme ve oyun geliştirme için 3B canlandırmaya yeni bir yaklaşım getirmiştir.

Daha detaylı bilgi için arayınız