Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Autodesk Eski Lisansını Getir, 1 Yıl Ücretsiz Kullan

Kampanya Koşulları

  • Kampanya Tarihi: 7 Mayıs 2019 - 26 Temmuz 2019
  • Teklif: 2014 - 2019 versiyon aralığındaki eski kalıcı lisansını 3 yıllık aboneliğe taşıyan müşterilere, 3 yıl yerine 2 yıllık yeni abonelik fiyatı sağlanacaktır.
  • Hedef Kitle: Kampanya teklifi için, 2014 ile 2019 arası döneme ait kalıcı lisansa sahip mevcut müşterilerinizle (2014 ve 2019 sürümdekiler de dahil) iletişime geçebilirsiniz. Aboneliğe taşınacak 2019 sürüm kalıcı lisanslar için herhangi aktif bir bakım anlaşması bulunmaması veya 30 Nisan 2019 tarihinden önce bitmiş olması koşulu aranmaktadır.
  • Geçerli Ürünler: Geçiş yapılabilecek ürün listesini aşağıdaki tablolarda inceleyebilirsiniz. Sektörel Çözüm paketlerinin yanı sıra AutoCAD, AutoCAD LT, Revit, Inventor, 3ds Max ve Civil 3D gibi daha birçok tekil aboneliğe yapılacak geçişler kampanya kapsamındadır. Müşterinin kalıcı lisansını aboneliğe taşırken aynı ürüne geçme zorunluluğu bulunmamaktadır. Bununla birlikte, LT Ürün Ailesi kalıcı lisansları aboneliğe geçişte yine sadece, LT Ürün Ailesirsquo;nden bir aboneliğe geçebilmektedir.
  • Uygulama:Bu kampanya, müşterinin kalıcı lisansını 3 yıllık aboneliğe taşıması koşuluyla geçerli olacaktır. İndirime hak kazanılabilmesi için sipariş öncesi müşterinin kampanyaya uygun seri numarasını vermesi, Autodesk sistemi üzerinden geçerliliğinin doğrulaması ve lisansı bilgisayarından kaldırması gerekecektir. Müşteriler indirime hak kazanmak için, mevcut kalıcı lisanslarına ait seri numaralarını şu adresten kampanyaya kayıt etmelidir. Dilerseniz, müşteriniz adına iş ortağınız olarak sizın adınıza kayıt işlemini gerçekleştirebilirız, bunu yaparken kayıt sayfasındaki ilgili kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir.
  • Fırsat sadece yeni abonelik alımlarında geçerlidir. Abonelik yenilemelerde, bakım anlaşması yenilemelerinde, M2S ve M2C siparişlerinde geçerli değildir.
  • Daha önce aboneliğe geçiş/takas kampanyasında kullanılmış kalıcı lisans seri numaraları ikinci kez kullanılamayacaktır. Eğer müşteri bir seri numarasına kayıtlı tüm kalıcı lisansları kampanya için kaydetmek istemezse, lisans ayırma işlemi yapılarak ilerlenebilir.
  • Diğer Autodesk indirim (Global müşteri indirimleri gibi) ve teşvikleriyle birleştirilemez.

Detaylar için lütfen bizi arayınız

AUTODESK VEYA YETKILI SATICISI PENTA TEKNOLOJI, ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN, TAMAMEN KENDİ TAKDİRİNE BAĞLI OLMAK ÜZERE, HERHANGİ BİR NEDENLE VE İSTEDİĞİ ZAMAN BU KAMPANYAYI İPTAL ETME, ASKIYA ALMA VEYA DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR. AUTODESK YAZILIMLARININ FİYATLARINDA DEĞİŞİKLİK YAPILABİLİR VE FİYATLAR ÜLKEDEN ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞEBİLİR