Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Autodesk 360 Bulut Hizmetleri

Autodesk 360, temel düzenlemeden güçlü görüntülemeye kadar çeşitli bulut hizmetlerine erişebileceğiniz bulut tabanlı bir platformdur. Bir proje dosyasını Autodesk 360'a yükleyin ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden verilerinize erişin.

Bir model üzerinde başka kişilerle çalışmanız veya 3B görüntüleme yapmanız gerektiği zaman Autodesk yazılımınıza bulut hizmetlerini eklemek daha hızlı çalışmanıza yardımcı olur. Günler alan yoğun bilgi işlem görevleri bile, istediğiniz sayıda kişiyle işbirliği yaparak ve ihtiyaç duyduğunuz kadar hizmeti kullanarak birkaç dakika veya saatte tamamlayın.

Şimdi masaüstünü bilgisayarınızı meşgul etmeden veya yazılım bakımı olmadan İnternet üzerinden araçlarınıza erişebilirsiniz. Kendinize göre özelleştirebileceğiniz tasarımı sayesinde istediğiniz işlemi istediğiniz yerden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Autodesk 360 Abonelik Avantajları

Autodesk aboneleri Autodesk Bulutrsquo;la birlikte aboneliksiz müşterilere göre 3 kat daha fazla depolama alanı hakkına sahiptir (abonelikle lisans başına 3GB). Daha fazla depolama alanı demek; tasarım dokümanlarını bulut içerisinde depolayabilir, görüntüleyebilir ve paylaşabilir. Ayrıca daha fazla mobilite anlamına da geliyor.

Bunlara ek olarak, seçili ürün veya suite aboneleri ayrıcalıklı Bulut hizmetlerinden de yararlanabiliyor.

  • Autodesk® Bulut rendering
  • Autodesk® Inventor® optimization
  • Autodesk® Revit® Conceptual Energy Analysis
  • Autodesk® Green Building Studio®
  • Autodesk® Buzzsaw®

Bulut ürünleri ve hizmetleri

Detaylı bilgi için iletişime geçin.