Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

Microsoft Azure

Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan global bir ağda hızlı bir şekilde uygulamalar oluşturmanızı, dağıtmanızı ve yönetmenizi sağlayan açık ve esnek bir bulut platformudur. Herhangi bir dili, aracı veya çerçeveyi kullanarak uygulamalar geliştirebilirsiniz. Ayrıca herkese açık bulut uygulamalarınızı mevcut BT ortamınızla tümleştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Azure aylık 99,95% oranında bir SLA sunar ve altyapıya odaklanmadan yüksek düzeyde erişilebilir uygulamalar geliştirip çalıştırmanızı sağlar. Otomatik işletim sistemi ve hizmet düzeltme eki uygulaması, yerleşik ağ yükü dengeleme ve donanım arızalarına karşı esneklik sağlar.
  • Azure, uygulama geliştirmek için herhangi bir dili, çerçeveyi veya aracı kullanabilmenizi sağlar. Özellikler ve hizmetler açık REST protokolleri kullanılarak açılır. Azure istemci kütüphaneleri, birden fazla programlama dilinde mevcuttur, bir açık kod lisansı kapsamında piyasaya sürülür ve GitHub üzerinde barındırılır.
  • Azure, uygulamalarınızı herhangi bir boyuta kolayca ölçekleyebilmenizi sağlar. Bu, kaynakları birkaç dakika içerisinde sağlamanıza izin veren, tam otomatik bir self-servis platformudur.
  • Azure, tüm uygulama ihtiyaçlarını karşılayabilecek, esnek bir bulut platformu sunar. Bilgi işlem rolleri içerisindeki uygulama kodunuzu güvenilir bir şekilde barındırmanızı ve ölçeklemenizi sağlar.,

Hizmetler

Satın alma seçenekleri: Kullanalacak hizmete ve kullanım süresine göre değişiklik göstermektedir. Kullandıkça Ödeyin planı ön maliyetlerin olmadığı ve uzun vadeli taahhüdün bulunmadığı esneklik sunmaktadır. Altı aylık ve on iki aylık planlar ),5'e varan tasarruf imkanı sağlar. Daha fazla tasarruf etmek istemez misiniz? Ekstra %2,5'lik tasarruf için 6 veya 12 aylık planınızı önceden ödeyin.

Karşılaştırmalar, Kullandıkça Öde planına dayanmaktadır. Belirli hizmetlerindirim kapsamına dahil değildir; daha fazla bilgi edinmek için teklif detaylarına bakın.

Detaylı bilgi için iletişime geçin