Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

ESET Kurumsal Ürünler

25'ten fazla çalışana sahip işletmeler için güvenlik çözümleri sunmaktadır. Eğer HTTP ve FTP iletişimlerinizi korumak için kendi İnternet ağ geçidi sunucunuzu kullanıyorsanız bu seçenek size göre. ESET Secure Enterprise ayrıca çoklu platformlarda uç birimleriniz ve sunucularınızda maksimum koruma düzeyi için tüm ürünleri ve araçları sağlar. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır antivirus sektörünün öncüsü ESET'i tercih edin.

Uygulamalar

  • Endpoint Antivirus

Her ölçekte şirkete virüsler ve casus yazılımlara karşı güçlü koruma sağlar. Gelişmiş teknolojiler arasında bulut destekli tarama, verilerin yetkisiz kişilerce USBrsquo;lere ve CDrsquo;lere aktarılmasını önleyen cihaz kontrolü ve istemcilerin uzaktan yönetilebilmesi yer almaktadır.

  • Mobile Security

Akıllı telefon ve tablet filonuzu gelen tehditlerden korur ve istenmeyen çağrıları engelleyerek telefon faturalarınızı kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Hırsızlığa Karşı Koruma özelliği kayıp cihazları takip eder ve hassas verilerin kontrolünün sizde kalmasını sağlar.

  • File Security

Sunucu ortamı için optimize edilmiş, virüs ve casus yazılımlardan koruyan ödüllü çözümümüz. Sorunsuz performans sunan bu çözüm sunucuda depolanan dosyalarınız ve önemli belgeleriniz için kesintisiz güvenlik sağlar.

  • Endpoint Security

25 yıllık deneyimimize dayanan ESET Endpoint Security çözümü, ağınızda çevrimiçi ve çevrimdışı koruma sunan virüsten koruma, kişisel güvenlik duvarı, web kontrolü, istemcileri istenmeyen e-postalardan koruma özellikleri ve diğer gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde, şirket uç noktalarına çok katmanlı koruma sağlar.

  • Mail Security

Görev açısından önemli posta sunucuları için kalitesi kanıtlanmış NOD32 teknolojisine sahip olarak tasarlanan ESET çözümleri, kullanıcıların posta kutularına ulaşmadan önce istenmeyen e-postaları ve kötü amaçlı yazılımları filtreler. ESET Mail Security ağınızın güvenliğini sağlayacak şekilde uyarlanmıştır ve gerekli ilk savunma hattını oluşturur.

  • Gateway Security

HTTP ve FTP ağ geçitlerini, bilinen ve yeni ortaya çıkan virüsler, solucanlar, istenmeyen e-postalar ve diğer İnternet tehditlerine karşı korur. Sistem üzerinde az yer kaplayan ESET Gateway Security çözümleri, günlük olarak büyük miktarlarda verileri işleme alan sistemler için uygundur.

  • Remote Administration

Windows, Mac, ya da Linux uç noktalarınızın hatta sanal makinelerinizin ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Güvenlik yazılımınızı uzaktan yükleyebilir, komutlar verebilir, raporlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz