Çözüm

Ortaklarımız

  • Adobe Certified Partner

TMMOB Mimarlar Odası HP Tanıtım Toplantısı yapıldı. (1 Ekim 2014)

1 Ekim 2014 tarihinde TMMOB Mimarlar Odası bünyesinde gerçekleştirdiğimiz HP Tanıtım toplantımızda, mimarlarımızın ihtiyaçlarına yönelik bütüncül ve iş akışlarını kolaylaştırmaya yönelik çözümler paylaştık.

Genel müdürümüz Esin Necef'in şirketimizi tanıtımıyla başalayan toplantımızı; HP, Autodesk ve Grenke gibi uluslararası firma yetkililerinin katılımıyla , mimarlarımıza yönelik bütüncül çözümler sunmayı amaçlayan bir atmosferde gerçekleştirdik.

HP Designjet Satış Müdürü Çağlar Uysal ve HP Katma Değerli Ürünler Katagori Müdürü Emre Er de yaptıkları sunumlarıyla bizi yalnız bırakmadılar.

Ayrıca, HP Designjet ürün ailesinin sunduğu her yerden sorunsuz baskı alabilme olanağı sunan çizicileri, yine HP'nin 7/24 kesintisiz çalışabilen iş istasyonları (workstation) ile deneme olanağı sunduk.

Toplantımızda Autodeskrsquo;in BIM (Yapı Bilgi Sistemi) çözümleri de kısaca tanıtıldı.

Grenke firmasının da katıldığı tanıtım toplantımızda aynı zamanda finansal bir çözüm olan ldquo;IT Kiralamardquo; seçeneğini de mimarlarımıza bir satın alma seçeneği olarak anlattık. (Kiralama ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.)

Tanıtım toplantısı kapsamında hazırlanmış olan TMMOB Mimarlar Odası üyelerine özel fiyatlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz.